Unihokeistki z Kębłowa Mistrzyniami Wielkopolski w kategorii Junior Starszy

OPRAC.:
Roland Buśko
Poniedziałkowy upalny dzień 21 czerwca zawodniczki i trenerzy UKS Junior Kębłowo zapamiętają na długo. To właśnie w tym dniu Unihokeistki z Kębłowa wywalczyły złote medale, sięgając tym samym po tytuł Mistrzyń Wielkopolski w sezonie 2020/2021.

Warto dodać, że Mistrza Wielkopolski wyłoniły dwa turnieje. Po pierwszym z nich UKS Junior Kębłowo był zdecydowanym liderem, który z dorobkiem siedmiu punktów wyprzedzał zdecydowanie o trzy oczka drużynę UKS Salezjanie Poznań i o kolejne dwa ekipy: UKS Refleks Gorzyce Wielkie oraz UKS Radzevia Radzewo. Rewanżowy turniej unihokeistki z Kębłowa rozegrały wręcz koncertowo dzięki czemu bardzo pewnie wywalczyły złote medale. W konfrontacji przed własną publicznością zainkasowały komplet 9 punktów, co w końcowym rozrachunku dało im ich aż szesnaście. Ostatecznie drugą pozycję na koniec sezonu wywalczyły zawodniczki z UKS Salezjanie Poznań, zdobywając łącznie 10 oczek. Trzecie miejsce i brązowe medale powędrowały do UKS Refleks Gorzyce Wielkie. Drużyna ta wywalczyła 8 punktów, a na czwartej pozycji uplasowała się drużyna UKS Radzevia Radzewo, zdobywając dwa punkty.
W turnieju Finałowym bramki dla UKS Junior Kębłowo zdobyły: Milena Kaczmarek (3), Kaja Waszkowiak (1), Klaudia Herzog (1) oraz Julia Maszner (1).
Warto również dodać, że dla Adrianny Bajon, Pauliny Przybyły oraz Klaudii Herzog były to ostatnie mecze w barwach Juniora Kębłowo w kategorii juniorek starszych. Podopiecznym Tomasza Kaczmarka należą się ogromne brawa za postawę, determinację i zaangażowanie, nie tylko w turniejach finałowych ale w całym jakże trudnym i wymagającym sezonie. Ogromne gratulacje należą się całej drużynie, a kończącym zmagania na etapie juniora starszego, dziewczynom życzymy wielu dalszych sukcesów sportowych.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe