W Kębłowie rozegrano eliminacje Mistrzostw Polski w Unihokeju

W sobotę w Kębłowie rozegrano pierwszy turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w Unihokeju w kategorii Juniorek Młodszych. W turnieju udział wzięły cztery drużyny - UKS Junior Kębłowo (gospodarz, woj.wielkopolskie) - PKS MOS Zbąszyń (woj.wielkopolskie) - UKS Radzevia Radzewo (woj.wielkopolskie) - PUKS Trzebinia (woj.małopolskie)

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Mecz trwał 3x15 minut.
PUKS Trzebinia - UKS Junior Kębłowo 2-3 (1-2,0-0,1-1)
UKS Radzevia Radzewo - PKS MOS Zbąszyń 3-0 (0-0,3-0,0-0)
UKS Radzevia Radzewo - PUKS Trzebinia 5-1 (1-1,3-0,1-0)
PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebina 1-4 (0-2,0-1,1-1)
UKS Junior Kębłowo - UKS Radzevia Radzewo 1-5 (1-3,0-1,0-1)
PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłwoo 2-4 (1-1,1-1,0-2)

Najlepszą zawodniczką w punktacji kanadyjskiej została zawodniczka z Radzewa Roksana Toboła, która zgromadziła na swoim koncie 10 punktów (7 bramek / 3 asysty). Na drugiej pozycji uplasowała się kolejna zawodniczka z Radzewa Julia Marciniak 6 punktów (4 bramki / 2 asysty). Na najniższym stopniu podium znalazła się zawodniczka z Kębłowa Milena Kaczmarek 5 punktów (4 bramki / 1 asysta).

Na sam koniec turnieju wybrano najlepsze zawodniczki turnieju, które zostały nagrodzone okazałymi statuetkami. Każda z drużyn również została nagrodzona pamiątkowymi nagrodami za udział w turnieju.