Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wolsztyniak przegrał z liderem KPR Legionowo 29-34 (15:16)

Roman Rzepa
Mimo sumiennej walki do ostatnich minut piłkarzom ręcznym z Wolsztyniaka Wolsztyn nie udało się u siebie pokonać KPR Legionowo, który jest liderem I ligi seria A

W pierwszej odsłonie pojedynek był bardzo wyrównany a na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 16-15 dla rywali z Legionowa. Druga połowa a szczególnie jej ostatnie piętnaście minut należały do przyjezdnych, którzy wykorzystali wszystkie mankamenty, z jakimi  w tych zawodach borykali się piłkarze ręczni KPR Wolsztyniak Wolsztyn.