Wysokie zwycięstwo Orkana Chorzemin w meczu z Patrią Buk

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Orkana Chorzemin w meczu VI kolejki wielkopolskiej V ligi gr II z Patrią Buk.

Worek z bramkami otworzył w 21 min. Krystian Buśko , którego idealnie obsłużył Patryk Dominiak. W 25 minucie po strzale Patryka Dominiaka było już 2:0, choć jeszcze w tym momencie nic nie wskazywało, że w tym spotkaniu Orkan wręcz zmiażdży rywala. Na chwilę przed zakończeniem pierwszej części spotkania Sławomir Pukacki zdobył jeszcze bramkę do szatni. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się jednak w drugiej części spotkania, a kanonadę w pięćdziesiątej minucie rozpoczął Patryk Dominiak. Dziesięć minut później Krystian Buśko zdobył piątego gola. Na 6:0 w 68 min. po strzale z rzutu karnego, podwyższył Arkadiusz Kasperski. W 70 min. swoją trzecią, a dla drużyny siódmą bramkę zdobył Patryk Dominiak. Festiwal strzelecki na osiem minut przed końcem spotkania zakończył Błażej Świniarski, ustalając wynik na 8:0 dla gospodarzy. Po meczu trener Orkanu Sławomir Komasa nie ukrywając radości z postawy swoich podopiecznych, powiedział: Drużyna gra swoje i to co zakładamy sobie w szatni skrzętnie realizujemy na boisku. Jest to kolejny mecz w którym wszelkie założenia realizowane na treningach przenosimy na mecze mistrzowskie i jak było widać dzisiaj z bardzo dobrym skutkiem. Naszym ogromnym atutem jest także przygotowanie fizyczne, solidnie przepracowany okres przygotowawczy spowodował, że kondycyjnie przewyższamy rywali. Widoczne jest to szczególnie w drugich połowach pojedynków, kiedy to zdecydowanie dominujemy nad rywalami. Mam nadzieję, że dzięki dalszej ciężkiej pracy i ogromnemu zaangażowaniu będziemy odnosić kolejne sukcesy, liga bowiem jest bardzo wyrównana i nikt za darmo nam punktów nie odda, a żeby piąć się dalej w górę tabeli trzeba po prostu intensywnie pracować.