ZAP Syrena Zbąszynek - Tramp Osiecznica 3:0 (0:0). Fotorelacja z meczu

Dorota Michalczak
ZAP Syrena Zbąszynek - Tramp Osiecznica 3:0 (0:0). Fotorelacja z meczu Fot. Zdzisław Nowak
W 9-tej gospodarze zajmujący 2 miejsce w tabeli gościli Tramp Osiecznicę, która zajmowała 7 lokatę. W pierwszej połowie obie drużyny grały zachowawczo i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Po 9-tej kolejce ZAP Syrena Zbąszynek zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Liga Okręgowa - grupa Zielona Góra
ZAP Syrena Zbąszynek - Tramp Osiecznica 3:0 (0:0)

W 9-tej gospodarze zajmujący 2 miejsce w tabeli gościli Tramp Osiecznicę, która zajmowała 7 lokatę.
W pierwszej połowie obie drużyny grały zachowawczo i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Sporadyczne były ataki z obu stron, ale lepiej spisywali się gospodarze, gdzie po jednej z akcji piłka otarła się o poprzeczkę a po drugiej akcji piłka odbiła się od prawego słupka. Mecz w pierwszej odsłonie zakończył się bezbramkowo.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli grać składniej. W 63 min. Bartosz Sitarz w środku boiska wyłuskał piłkę i po indywidualnej akcji minął obrońcę, podał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Tomasza Kroczka. Ten dopełnił formalności i silnym strzałem w prawy róg zdobył bramkę dla gospodarzy, ku uciesze miejscowych kibiców.Druga bramka dla gospodarzy padła w 70 min. po strzale głową Bartosza Jóźwiaka.W 90 min. po ładnej akcji trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Mazur i mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla ZAP Syreny Zbąszynek. Wynik meczu w pełni zasłużony.
Żółte kartki - goście Marek Sieteski w 23 min.
Mecz sędziowali : Piotr Kolman - sędzia główny oraz asystenci : Mariusz Similak i Krzysztof Klepuszewicz.

Po 9-tej kolejce ZAP Syrena Zbąszynek zajmuje 2 miejsce w tabeli.