Zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Centrum Kultury

MP
Zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Centrum Kultury Wielichowo.pl
Na jeziorze Przemęckim w Olejnicy odbyły się coroczne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Wielichowie.

W zawodach udział wzięło 22 wędkarzy, w tym 2 młodzieżowców zrzeszonych w wielichowskim Kole PZW "Karaś". Uczestnicy stawili się nad jeziorem o godz. 6:00. Przedstawiano regulamin zawodów (były to zawody bez stosowania zanęty) oraz przystąpiono do losowania stanowisk wędkarskich. Łowienie rozpoczęło się o godz. 7:15 a zakończyło o 11:15.

Komisja sędziowska przystąpiła do ważenia ryb na stanowiskach wędkarskich oraz podsumowania wyników. Najlepszym wędkarzem zawodów i równocześnie zwycięzcą w klasyfikacji młodzieżowej został Mirosław Poznaniak z wynikiem 7,34 kg ryb, drugie miejsce w kategorii młodzieżowej zajął Mateusz Wysocki - 4,09 kg ryb. W kategorii seniorów Andrzej Domagała z wynikiem 6,98 kg ryb, drugie miejsce zajął Paweł Kledzik – 3,84 kg ryb, a trzecie Marcin Poznaniak – 3,73 kg ryb. W kategorii Miłośnik Przyrody (z najmniejszą waga ryb) zwyciężył Jerzy Górny. Ryby po zważeniu wróciły do wody.

Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczył Jan Grześ.
INFO: Wielichowo.pl

Adam Nawałka: Chcemy udowodnić, że mecz w Kopenhadze był wypadkiem przy pracy:

źródło: TVN24/x-news.pl.