Zryw Wolsztyn znów z medalami!

Zryw Wolsztyn znów z medalami! Zryw Wolsztyn
W dniach 1-3.09.2017r na Torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie, Mistrzostwa Polski Młodzików. Zawodnicy z Wolsztyńskiego klubu UMKS Zryw Wolsztyn zaprezentowali się znakomicie i wywalczyli aż 5 medali.

Poznań okazał się szczęśliwym miejscem dla kajakarzy Zrywu Wolsztyn. To właśnie tutaj, w ostatni weekend rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Mistrzostwa Polski w parakajakarstwie, podczas których nasi zawodnicy wywalczyli po raz kolejny worek medali.

Po udanych regatach w Bydgoszczy, wszyscy ostrzyli sobie zęby na kolejne medalowe zdobycze na imprezie rangi Mistrzostw Polski. Tak też się stało, pięć medali, w tym trzy złote to powód do wielkiej dumy. I tak na najwyższym stopniu podium stanęła czwórka dziewczyn w składzie Katarzyna Skorupińska, Julia Piechocka, Magdalena Radna, Zuzanna Żok. Złoto wywalczył także Krzysztof Jokiel w K-1 oraz Julia Piechocka także w K-1. Srebrny medal do swojego domu przywiózł Krzysztof Burdajewicz. Natomiast brąz wywalczyła nasza parakaja-karka, Agnieszka Kopeć. Bardzo blisko medalu była także Angelika Skorupińska, oraz dwójka Krzysztof Jokiel i Przemysław Kokociński, którzy zajęli czwarte miejsca. Na wyróżnienie zasługują również: Magdalena Radna, Marcin Nowacki, Przemysła Niewiadomski.

Nowy rozkład PKP - jakie zmiany czekają pasażerów?