Siatkarze z Poznania lepsi od PKS MOS Zbąszyń [ZDJĘCIA]

Marcin Paczkowski
Siatkarze z Poznania lepsi od PKS MOS Zbąszyń
Siatkarze z Poznania lepsi od PKS MOS Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń
Emocjonujący pojedynek siatkarski w hali „Zbąszynianka”. W sobotę, drużyna PKS MOS walczyła o ligowe punkty z drużyną Enei Energetyka Poznań. W pierwszym pojedynku rozegranym w listopadzie PKS MOS Zbąszyń wygrał po tie break’u 3:2. Poznańscy siatkarze przyjechali więc zrewanżować się za przegraną. Pomóc mieli im kibice, którzy przyjechali na mecz do Zbąszynia. Wszyscy zgromadzeni na widowni nie narzekali na brak wrażeń.

Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwami na przewagi. Najpierw lepsi okazali się goście, w drugim nasz zespół. Kolejny set przyniósł zdecydowane zwycięstwo Enei, czwarty set rozstrzygnął na swoją korzyść nasz zespół doprowadzając do decydującego, piątego seta. W nim mimo zwrotów akcji i wyrównanej gry lepsza okazała się drużyna z Poznania, wygrywając całe spotkanie 3:2 (25:27; 26:24; 17:25; 25:23; 13:15).

W tabeli III ligi Wielkopolskiej gr. I drużyna ze Zbąszynia plasuje się na czwartym miejscu. Energetyk jest trzeci

Już w najbliższą sobotę PKS MOS Zbąszyń czeka kolejne spotkanie u siebie. W sobotę o 18.00 drużyna zagra z Polonią