Wolsztyn: Napad z nożem na sklep w centrum miasta!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
W środę, 5 sierpnia, około godziny 20:30 w Wolsztynie doszło do napadu na sklep przy ulicy 5 Stycznia. Trwają poszukiwania kobiety, która nożem zastraszyła pracowników i ukradła pieniądze.

Jak udało nam się ustalić, do napadu z niebezpiecznym narzędziem doszło na terenie jednego ze sklepów przy ulicy 5 Stycznia w Wolsztynie.

- W obecnej chwili trwają czynności. Mogę potwierdzić, że zamaskowana kobieta weszła do sklepu Żabka, miała przy sobie nóż, zażądała wydania pieniędzy- mówi mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Jak dodaje, kobieta miała na twarzy maseczkę, ale zabezpieczone nagrania z monitoringu mają pomóc ustaleniu jej tożsamości. Nie wiadomo jeszcze, jaka kwota padła łupem kobiety. - Trwają poszukiwania, kobieta oddaliła się ze sklepu. Mamy już jej wstępny rysopis- dodaje rzecznik.

Policjanci poszukują kobiety. - Prosimy o zapoznanie się z nagraniem, być może ktoś z Państwa był w tym czasie na ulicy 5 Stycznia lub w okolicy i widział charakterystycznie ubraną kobietę. Prosimy o przekazywanie każdej informacji- w którą stronę poszła, czy była sama, a może z kimś, czy wsiadła do samochodu, jakiej marki, z jakimi numerami rejestracyjnymi?- apeluje Wojciech Adamczyk z wolsztyńskiej policji.

FILM Z MONITORINGU, NA KTÓRYM JEST WIDOCZNA KOBIETA:

Wideo

Dodaj ogłoszenie