Wolsztyniak Wolsztyn zatrzymał Wybrzeże Gdańsk [ZDJĘCIA]

Joanna Przybylska
Foto. Joanna Przybylska
Po emocjonującej walce KPR Wolsztyniak zwyciężył w ostatnich sekundach z zespołem Wybrzeża Gdańsk 24:23 (12:16)

Sobotnia wygrana Wolsztyniaka Wolsztyn z Wybrzeżem Gdańska przypieczętowała bardzo udaną pierwszą rundę rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi piłki ręcznej seria A.
Mecz rozpoczął się od dwóch niewykorzystanych sytuacji Wolsztyniaka, rywal wykorzystał swoją szanse i Wybrzeże prowadziło 0 do 2. Ta przewaga utrzymywała się przez większość meczu. Po pierwszej połowie miejscowi przegrywali 12 do 16. Całą drugą połowę nasza drużyna goniła rywala. W ostatnich minutach gospodarze kilka razy doprowadzili do remisu, ale goście broniąc się, zdobyli punkt przewagi. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Wolsztyniak zdobył wyrównującą bramkę trzydzieści sekund przed końcem spotkania.