Wroniawy. Sokół Wroniawy - Sokół Kaszczor 2:5

Sokół Wroniawy uległ na swym boisku w meczu z Sokołem Kaszczor 2:5 w ramach rozgrywek o mistrzostwo leszczyńskiej A klasy gr. II

Przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania drugiej kolejki leszczyńskiej A klasy gr. druga, pomiędzy Sokołem Wroniawy i Sokołem Kaszczor przedstawiciel Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Lesznie wręczył drużynie z Wroniaw okolicznościowy puchar za awans do wyższej klasy.

Statuetkę od Krzysztofa Piaska odebrał kapitan Marcin Jokś. Po rozpoczęciu spotkania na boisku panowała niesamowita walka. Warto dodać, że w ubiegłym sezonie oba zespoły różniły dwie klasy rozgrywek. Goście spadli z okręgówki a miejscowi awansowali. Już w ósmej minucie goście objęli prowadzenie za sprawą Łukasza Józefowskiego. Osiem minut później był już remis. Tym razem trafił Michał Waszkowiak. Tylko cztery minuty gospodarze cieszyli się z wyrównania, bowiem w 20 minucie ponownie trafił Józefowski. Wroniawianie nie dawali za wygraną. W 25 minucie Michał Nawracała popisał się celnym strzałem i znowu był remis 2:2. Po kolejnych dwóch minutach goście podwyższyli na 2:3, autorem bramki był Paweł Śmiałek. W drugiej części spotkania padły kolejne dwa gole dla przyjezdnych, ich autorami byli Kamil Łosiewicz oraz po raz trzeci Łukasz Józefowski. Tak więc spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5 dla Sokoła z Kaszczoru. Gospodarze wystąpili w następującym składzie Grzegorz Bździak, Dawid Nitschke, Damian Zboralski, Konrad Skorupiński, Marcin Jokś, Michał Waszkowiak, Błażej Jokś, Mateusz Skorupiński, Piotr Hamrol, Michał Nawracała i Bartosz Hulalka.