Remis Gromu z Lipnem Stęszew na pożegnanie z piątą ligą

Na zakończenie rozgrywek piątej ligi Grom Wolsztyn podejmował dziś na swoim obiekcie drużynę Lipno Stęszew

Wolsztyński zespół, który już wcześniej pożegnał się z piątą ligą rozpoczął spotkanie fatalnie, bowiem już w trzynastej minucie po strzale Bartosza Dylewskiego przegrywał 0:1.Gdy dziewięć minut później, ku niezadowoleni licznej grupy kibiców Tomasz Gertig podwyższył na 2:0 i wydawało się, że pożegnalny mecz Gromu w piątej lidze zakończy się małą kompromitacją. Na szczęście podopieczni Krzysztofa Piosika nie załamali się i ruszyli ostro do ataku, a na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem w dwudziestej siódmej minucie spotkania Jakub Markiewicz zdobył bramkę kontaktową. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Jakub Gumny, a piętnaście minut po zmianie stron Dawid Wojciech wyprowadził Grom na prowadzenie 3:2. Bramka ta dała Gromowi jeszcze więcej polotu, a trenerowi Krzysztofowi Piosikowi pewnie spory ból głowy przed podjęciem jakże ważnych decyzji. Co prawda goście w osiemdziesiątej minucie po strzale Batrosza Dylewskiego doprowadzili do remisu ale nie oznacza to, że Grom nie miał w tym meczu jeszcze wielu szans na odniesienie zwycięstwa. Ostateczni zawody zakończyły się remisem 3:3, co pokazuje, że nawet z dużo wyżej notowanymi rywalami, wolsztynianie potrafią walczyć jak równy z równym .