Juniorzy Starsi Absolwenta Siedlec wygrywają i pną się w górę tabeli.

OPRAC.:
UKS Absolwent Siedlec
Ze zmiennym szczęściem rywalizowali w ostatnim czasie unihokeiści Absolwenta Siedlec. Juniorzy Starsi w świetnym stylu dwukrotnie pokonali sąsiada zza między, czyli zespół UKS Fenomen Babimost, wskakując tym samym na fotel wicelidera Polskiego Unihokeja. Natomiast Juniorzy młodsi mimo świetnej postawy trzykrotnie musieli uznać wyższość rywali podczas II Turnieju eliminacyjnego juniorów młodszych gr .B rozgrywek Polskiego Unihokeja.

Zespół Juniora Starszego mimo, że grał na wyjeździe mógł liczyć na fantastyczny doping kibiców, którzy w sporej sile wybrali się do Babimostu.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia drużyny z Siedlca, jednak chwila dekoncentracji skutkująca prostymi błędami doprowadziła do sytuacji w której gospodarze w drugiej tercji złapali kontakt. Na szczęście dla Siedlczan końcówka tej odsłony znów należała do nich, po dwóch celnych trafieniach Absolwent wychodzi na prowadzenie 7:4.
W trzeciej tercji zespół z Siedlca strzela trzy bramki, natomiast rywal dokłada tylko jedno trafienie i ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem Absolwenta w stosunku 10:5. MVP sobotniego meczu został Mateusz Zalisz. W niedzielę juniorzy Absolwenta bezpiecznie utrzymywali przewagę bramkową nad przeciwnikiem, stopniowo dokładając kolejne trafienia. Widać było zdecydowaną kontrolę nad spotkaniem przez zawodników z Siedlca, co przełożyło się na kilka bardzo dobrych zespołowych akcji. Sami zawodnicy Absolwenta twierdz, że to nie było jeszcze to, co chcieliby prezentować na boisku i będą dalej mocno pracować, aby dać jeszcze więcej radości samym sobie oraz kibicom, którzy również byli z zespołem podczas niedzielnego spotkania. Spotkanie zakończyli zwycięstwem 8 :2. MVP niedzielnego meczu został bramkarz Adrian Sulek, który w trzeciej tercji obronił rzut karny. Podopieczni Przemysława Strażyńskiego zagrali w składzie: Adrian Sulek - bramkarz, Adrian Żok, Nikodem Górny, Mateusz Woźny, Jonasz Adamczak, Seweryn Mania - kapitan, Sebastian Kaczmarek, Adam Kokociński, Mateusz Zalisz, Mateusz Walkowiak, Jakub Cycoń, Kajetan Koszela, Nikodem Woźny, Stefan Jagiełło.
Nieco gorzej poszło z kolei juniorom młodszym, którzy w ubiegły weekend byli gospodarzami II Turnieju eliminacyjnego juniorów młodszych gr. B rozgrywek Polskiego Unihokeja. Podopieczni Zdzisławy Łopuszyńskiej zmierzyli się z UKS Fenomen Babimost, KS Lokomotiv Czerwieńsk, UKS Floorball Gorzów Wielkopolski . Każda z drużyn musiała rozegrać po trzy mecze. Juniorzy Absolwenta po bardzo pasjonujących i wymagających meczach niestety przegrali wszystkie swoje starcia. Na początku musieli uznać wyższość UKS Fenomenem Babimost, któremu ulegli 4:9. Na pocieszenie Kajetan Koszela, zdobywca wszystkich czterech bramek, został wybrany w tym meczu najlepszym zawodnikiem z zespołu Absolwenta. Mecz z KS Lokomotiv Czerwieńsk drużyna zakończyła wynikiem 3:6. Najlepszym zawodnikiem meczu został Wojciech Kotkowiak, zdobywca dwóch bramek i asysty przy trzecim golu. W ostatnim meczu z drużyną UKS Floorball Gorzów Wielkopolski, po pewnym prowadzeniu, po dwóch tercjach 6:4. Młodzi juniorzy Absolwenta całkowicie rozkojarzeni prowadzeniem dali sobie strzelić w trzeciej tercji aż 7 bramek, zdobywając tylko jedną, czego efektem ostatecznie była porażka 7:11. Najlepszym zawodnikiem tego meczu został wybrany kapitan drużyny Nikodem Woźny. Na wyróżnienie w tym turnieju zasłużył debiutujący w bramce Mikołaj Śmiałek oraz Wojciech Kotkowiak. Gra pozostałych zawodników nie była zła, jednak niesystematyczne treningi oraz wcześniejsze kontuzje i choroby oraz przebywanie w kwarantannie, spowodowały brak wytrzymałości i konsekwencji w drużynowej grze do końca. Zespół prowadzony przez Zdzisławę Łopuszyńską nie stracił jeszcze szansy na awans, o który będzie walczył w dalszych rozgrywkach. Na początku lutego Juniorzy Absolwenta zagrają jeszcze w turnieju barażowym. W turnieju w Siedlcu UKS Absolwent Siedlec wystąpił w składzie: Jakub Cycoń, Kajetan Koszela, Wojciech Kotkowiak, Stanisław Maszner, Mikołaj Śmiałek- bramkarz, Nikodem Woźny - kapitan, Maciej Lehmann, Zbigniew Mokry, Mateusz Lehmann i Karol Ceglarek .