Bankówka Zielonka ponownie lepsza od Juniora Kębłowo

Roland Buśko
Niedzielne rewanżowe spotkanie w ramach Ekstraligi Unihokeja Juniorek Starszych U19 ponownie zakończyło się niekorzystnym rozstrzygnięciem dla zawodniczek Juniora Kębłowo. Mimo ogromnej determinacji i woli walki jaką podopieczne Danuty Zboralskiej i Tomasza Kaczmarka pozostawiły na parkiecie, nie udało się sprawić niespodzianki i zrehabilitować się za sobotnią porażkę.

Początek spotkania to bardzo wyrównana gra z lekką przewagą gospodyń, które stwarzały sobie dogodne sytuacje pod bramką rywalek. Niestety skuteczność nie była w tym fragmencie gry najmocniejszą stroną Kębłowianek, brakowało przede wszystkim precyzyjnego wykańczania akcji. Całe spotkanie stało na dobrym wysokim poziomie sportowym, jednak podobnie jak w sobotę również w niedzielę decydujące ciosy zadawały zawodniczki UKS Bankówka Zielonka, które to ostatecznie pokonały UKS Junior Kębłowo 9-2. Bramkę dla Juniora zdobyły w 45 minucie Klaudia Herzog (kapitan zespołu) oraz w 55 minucie Julia Maszner. Najlepszą zawodniczką w drużynie z Kębłowa została Natalia Sznura.
W meczu z Bańkówką Zielonka, Junior Kębłowo wystąpił w następującym zestawieniu:
Klaudia Herzog (kapitan drużyny), Paulina Przybyła (bramkarz), Patrycja Stermula, Adrianna Bajon, Nadia Kalisz, Kaja Waszkowiak, Natalia Sznura, Milena Opaska, Karolina Kotlarska, Milena Kaczmarek, Julia Maszner, Milena Walkowiak, Julia Bajon.
Trenerzy: Danuta Zboralska i Tomasz Kaczmarek. Następne spotkania na własnym obiekcie unihokeistki Juniora zagrają 27 i 28 lutego, a ich rywalem będzie drużyna z Trzebiatowa. Mamy nadzieję, że na trybunach będą mogli pojawić się już kibice, których obecność z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszej gry kębłowskiej drużyny.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe